Antigraffitová ochrana, náter proti graffiti Bratislava

Antigraffitový náter Bratislava – ochranný náter fasády proti graffiti Bratislava – Zákazka , ktorú sme vykonávali sa týkala nanesenia antigraffitovej ochrany ako natigraffitového náteru. Takúto ochranu sme nanášali na sokel domu a na štít domu nad soklom. Na zákazke pracovali traja zamestnanci našej firmy a odpracovali celkovo 8 hodín.

Pred nanesením antigraffitového náteru sme najskôr museli povrch, na ktorý sme mali nanášať túto ochranu, kvalitne očistiť od rôznych nečistôt. Na ošetrenie sokla bolo potrebných naniesť 9 vrstiev antigraffitovej ochrany a na štít domu postačili tri vrstvy antigraffitového náteru.

Antigraffitový náter Bratislava je najlepší možný spôsob ako predísť komplikáciám, ktoré vznikajú pri odstránení grafitov. V prípade, že naša firma zaisťuje zákazníkovi antigraffitovú ochranu, po celý čas trvania životnosti tejto ochrany, ktorá sa pohybuje v rozpätí 4 až 6 rokov, mu dokážeme zabezpečiť servis odstránenia grafity. Tento servis je výhodný v tom, že ak na fasáde, omietke alebo na inom povrchu Vášho objektu objavíte graffiti, tak nás stačí kontaktovať  telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu na našu e-mailovú adresu centrala@a-servislipka.cz  a my ihneď prídeme, pokiaľ to dovolia klimatické podmienky.

Priebeh zákazky prebehol bez akýchkoľvek komplikácii.

Zo strany zákazníka bola zaznamenaná spokojnosť s nami vykonanou prácou.

Pre viac informácii kliknite SEM.